СвітХристиянські новини

Топ-10 країн, які порушують релігійну свободу

У США склали топ-10 країн-порушників релігійних свобод. До списку ще увійшли Таджикистан і Туркменія. А Росію вписали до «списку спостереження». Повідомляє zn.ua з посиланням на «Інтерфакс».
Американська влада склала топ-10 країн, які викликають особливе занепокоєння в області порушення релігійних свобод. Це країни: Бірма, КНР, Еритрея, Іран, Нігерія, КНДР, Пакистан, Саудівська Аравія, Таджикистан, Туркменістан
Наприклад, держсекретар США Майка Помпео, повідомив, що у Таджикистані та Туркменістані попри на визначення закону про міжнародні релігійні свободи 1998 року з внесеними до нього поправками, громадяни беруть участь або терплять «систематичне, безперервне, кричуще порушення свободи віросповідання».
За словами Помпео, Коморські острови, Куба, Нікарагуа і Росія включені до спеціального «списку спостереження» за країнами, уряди яких займалися або допускали «серйозні порушення релігійної свободи». А ось Судан і Узбекистан покинули топ, через те, що показали «значний, конкретний прогрес, досягнутий їхньою владою за останній рік».
Нагадаємо, що нижня палата Конгресу США проголосувала за «Акт на підтримку релігійної свободи в Україні» (H.R. 5408), спрямований на притягнення Росії до відповідальності за релігійні переслідування на Донбасі та в Криму.
Цей документ може стати законом тільки в тому випадку, якщо за нього проголосує Сенат США. А потім Акт треба передати Президенту США для підпису.
Нурі Туркель, член USCIRF, повідомив, що цей документ є важливим законодавчим актом. Документ може допомогти залучити Росію до відповідальності за порушення свободи віросповідання на окупованих територіях України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button