Домашня » Новини » Схвалення (“гриф”) освітньої програми “Основи сім’ї” дійсне – Буковинський

Схвалення (“гриф”) освітньої програми “Основи сім’ї” дійсне – Буковинський

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Схвалення (“гриф”) освітньої програми “Основи сім’ї” станом на сьогодні дійсне і не призупинене та не скасоване! Це стає відомо з щойно опублікованої інформації на сайті МОН.

Висновки громадської антидискримінаційної експертизи курсу “Основи сім’ї”, який використовується як предмет за вибором у 10-11 класах, невідкладно розгляне Науково-методична рада з питань освіти. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки до Інституту модернізації змісту освіти, який опікується питанням шкільних підручників.

Торік, за результатами розгляду авторських матеріалів,  Науково-методична рада з питань освіти прийняла рішення про схвалення курсу “Основи сім’ї” з можливістю подальшого використання у школах.

У серпні 2019 року, після впровадження курсу, до МОН звернулася група батьків із проханням здійснити антидискримінаційну експертизу курсу або надати висновок, що така експертиза здійснювалась перед затвердженням і впровадженням курсу. На думку батьків, окремі положення та цитати цього курсу видаються такими, що суперечать чинному законодавству та Конституції України.

Оскільки законодавство не передбачає обов’язкової антидискримінаційної експертизи навчальних матеріалів, що використовуються за вибором, для експертної оцінки були залучені громадські експерти.

Водночас МОН уже направило ці висновки на розгляд профільної ради з проханням ухвалити об’єктивне рішення щодо курсу. До моменту, поки Науково-методична рада з питань освіти не прийме рішення, МОН просить призупинити дію схвалення курсу для шкіл.

Джерело: mon.gov.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

{:uk}Грип: все, що вам потрібно знати{:}{:ru}Грипп: все, что вам нужно знать{:}

Наступна Стаття

Відбулися комітетські слухання про стан виконання стратегії у сфері прав людини

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *