Світ

Gallup: Китай є найбільшим ворогом США на думку половини американців, третина назвала Росію

Згідно з дослідженням, опублікованим дослідницьким центром Gallup, половина американців вважає Китай найбільшим ворогом своєї країни. На другому місці з 32% опитаних знаходиться Росія, тоді як тільки 7% визначили Північну Корею як головного ворога США.

Джерело: Голос Америки

Опитування було проведено в лютому 2023 року, коли американські ЗМІ часто повідомляли про повітряні кулі Китаю, яких підозрювали у шпигунських діях.

Дослідники зазначають, що хоча конфлікт в Україні був у центрі уваги новин у США протягом останнього року, Росія все ж займає друге місце серед ворогів США після Китаю.

За партійною приналежністю, більшість прихильників демократів вважають Росію ворогом, тоді як більшість прихильників республіканців вважають Китай найбільшим ворогом.

Читайте також:

Опитування також вказує, що серед ворогів США, окрім Китаю та Росії, також відзначаються Північна Корея та Іран. У 2019 році опитування Gallup засвідчило, що більшість американців вважали Росію найбільшим ворогом.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Мабуть, саме звідси і бере свій початок той феномен, що в американській суспільній думці. як спостерігаємо, поступово посилюються така думка і настрої, що їхня нинішня влада та її керівництво, мовляв, приділяє занадто багато уваги наданню конкретної військової допомоги Україні. Крім того, тут, вочевидь, свій чималий внесок робить і виразно прокремлівське лобі, яке досить активно й потужно нині діє у США.
    Ну і на такі коливання й зміни громадської думки доводиться реагувати і враховувати і певним американським політикам – як серед демократів, так і особливо республіканців. І тут – і, зокрема, в лавах останніх – особливо чітко наразі відзначаються не лише, наприклад, Трамп та його прихильники. А й, скажімо, такий – відносно молодий і перспективний губернатор Флориди, як Рон ДЕСАНТІС. Республіканець-консерватор, головний конкурент Трампа на майбутнє офіційне висування кандидатури від їх партії на президентських виборах-2024.
    Так от, ще донедавна він був чи не найбільш жорстким і категоричним з політиків США – антипутінської “закваски” і прихильників надання всебічної військової допомоги Україні. А от тепер навіть і він – в цьому контексті – як кажуть, почав “крутити хвостом”…
    Ну а що буде надалі, поживемо – побачимо. Тим паче, що тут нам варто повсякчас пам’ятати про, врешті-решт, вирішальну Господню присутність, зацікавленість і дію: у долях як окремих країн і народів, так і, загалом, усього людства – в цілому.
    В усякому разі, як нині виглядає, це саме Боже Провидіння – і, зокрема, з урахуванням грядущого повномасштабного вторгнення рф в Україну – по суті, “перекрило” Трампу реальну можливість вдруге посісти президентське крісло в Білому домі після виборів-2020.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button