Варто замислитись

Універсальний бумеранг

Слово «бумеранг» у нас зазвичай асоціюється з Австралією, де ці знаряддя використовувалися протягом тисячоліть. Істориків з давніх пір займає питання про те, як стародавнім людям вдалося винайти бумеранг.
Бумеранг влаштований з урахуванням досить складних законів фізики і аеродинаміки. Сучасна наука проникла в таємницю пристрою бумеранга, але питання про те, як саме був винайдений бумеранг, як і раніше залишається загадкою.
Це питання набуло особливо гострого звучання кілька років тому, коли в Польщі було виявлено бумеранг, виточений з бивня мамонта довжиною в 68,6 см. Його профіль був не менш складний, ніж в австралійських бумерангів. Це – найдавніший зі знайдених на сьогодні бумерангів. Однак ці знаряддя в різний час були виявлені на чотирьох континентах. Бумерангами користувалися й індіанці півдня Америки, і індіанці Аляски. В гробниці царя Тота був знайдений бумеранг із золотим наконечником…

Ці відкриття незаперечно свідчать про те, що люди – абсолютно унікальні створіння. Складні аеродинамічні принципи, закладені в пристрій бумеранга, були відомі людині з давніх часів. Універсальність застосування бумерангів передбачає, що все людство мало спільну історію, і почалася вона значно раніше, ніж хотілося б сучасним ученим. Простота і геніальність бумеранга говорить нам про те, що люди завжди були людьми – високоінтелектуальними створіннями, які прагнуть до творчості.

Джерело: http://biblio.naturalsciences.be/associated_publications/anthropologica-prehistorica/anthropologie-et-prehistoire/ap-111/ap111_88-94.pdf?fbclid=IwAR27Mq1Kx_fKsIlAvGa9hVnADsVDJkZRMD9cyvmckv2kA-H8B5YEfhzKhh8

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button