СвітХристиянські новини

На світ чекає повторення Великої депресії – ООН

Через пандемію коронавірусу світ наближається до безпрецедентної економічної кризи, порівнянній із Великою депресією 1930-х років, говориться в доповіді Організації Об’єднаних Націй.
Згідно з прогнозом, 176 мільйонам осіб по всьому світу загрожують злидні.
Відзначається, що вжитих заходів підтримки громадян під час пандемії недостатньо.
“Ще 176 мільйонів осіб можуть збанкрутіти, якщо використовувати базовий рівень бідності в 3,2 долара США в день. Це еквівалентне збільшенню рівня бідності на 2,3% в порівнянні зі сценарієм “без COVID-19”, – заявив представник ООН Олів’є де Шуттер.
Він закликав держави зробити рішучіші кроки для подолання бідності і нерівності, так як у нинішній ситуації, на його думку, серйозна криза неминуча, а її наслідки серйозно вплинуть на людство.
Відзначається, що багато сімей по всьому світу вже витратили свої резерви і знаходяться в тяжкому становищі.
Як повідомлялося, у 2020 році на світову економіку чекає “слоубалізація” – уповільнення темпів зростання до 3,4%, вважають експерти консалтингової фірми PwC.
[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!