Світ

Чемпіонат світу з футболу як можливість привернути увагу до переслідування християн

Провідна благодійна організація, що бореться з переслідуваннями християн у всьому світі, закликала віруючих використовувати Чемпіонат світу з футболу як стимул для своїх молитов.

Джерело: christiantoday.com

Організація «Open Doors UK» підкреслила, що сім країн, які беруть участь у цьогорічному Чемпіонаті світу з футболу, входять до їхнього «Світового списку спостереження» країн, де християни можуть постраждати за свою віру.

Вони пояснюють: «Хоча ми визнаємо, що багато людей вирішать не дивитися турнір з різних причин, ми вважаємо, що турнір надає цінну можливість зібрати підтримку для переслідуваних християн, які живуть в Ірані, Саудівській Аравії, Марокко, Тунісі, Мексиці, Камеруні та Катарі, який приймає чемпіонат».

Іран знаходиться в одній групі на початковій стадії турніру з Англією, Уельсом і США, матчі якої заплановані на найближчі два тижні.

Open Doors пише про Іран: «Викладання Біблії, розповідь іншим про християнство або молитва до Ісуса можуть призвести до арешту в Ірані. Все більше людей відкидають іслам і вирішують слідувати за Ісусом, але існують небезпеки: влада проводить рейди по домашніх церквах і багато лідерів були відправлені до в’язниці».

Християн заохочують молитися за те, щоб віруючі в Ірані «мали мудрість і сміливість ділитися своєю вірою з іншими».

Про Катар, країну, що приймає чемпіонат, «Open Doors» говорять: «Єдині церкви, дозволені в Катарі, призначені для іноземців. Невеликій кількості катарських християн не дозволяється відвідувати ці богослужіння або мати власні церковні будівлі. Більшість новонавернених зберігають свою християнську віру в повній таємниці, оскільки Катар офіційно не визнає навернення з ісламу».

Християн просять молитися, «щоб Бог використав Чемпіонат світу з футболу, щоб спонукати владу дозволити катарським віруючим більше свобод».

Організація підготувала спеціальну настінну таблицю, яку можна завантажити з їхнього сайту, де вказано, коли відбудуться матчі Чемпіонату світу з футболу. Християн закликають молитися за країни, що входять до «Світового списку спостереження», коли їхні команди беруть участь у змаганнях. «Open Doors» називають це «молитвою під час гри».

«Open Doors» також випустили молитовний щоденник «Подолання переслідувань на Чемпіонаті світу з футболу 2022 року», який можуть використовувати християни. У ньому сказано: «Останній Чемпіонат світу з футболу серед чоловіків, який відбувся у 2018 році в Росії, дивилися близько 3,5 мільярдів людей у всьому світі. Це більш ніж половина населення планети. Це один з найпопулярніших спортивних турнірів у світі, який приваблює навіть тих, хто не дуже цікавиться футболом!

Це означає, що турнір надає цінну можливість привернути увагу до семи країн-учасниць, які також знаходяться у Світовому списку спостереження, включно із країною Катар, що приймає чемпіонат. Бути християнином у цих країнах може коштувати величезних зусиль, і спостереження за грою їхніх команд протягом наступних кількох тижнів може спонукати молитися за них».

Читайте також:

Благодійна організація також розробила ідеї збору коштів, пов’язані з Чемпіонатом світу з футболу, які можуть бути використані церквами.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button