РелігіяХристиянські новини

Рекордне зростання завантажень додатка «Біблія для дітей»

Додаток «Біблія для дітей», мета якої допомогти дітям вивчати Святе Письмо, має різке зростання завантажень  (в цьому році зросла на 193%) програми. Повідомляє inlight.news з посиланням на Premier Christian News.
З січня по серпень цього року діти з усього світу виконали понад 109 мільйонів навчальних планів, в яких зображена 41 розповідь з Біблії. Це рекордна кількість виконаних планів з вивчення Біблії: до кінця року їх кількість може зрости до 175 мільйонів.
Кількість завантажень збільшилася на 193% в порівнянні з тим же періодом минулого року. Нещодавній сплеск зростання допоміг додатку досягти нового рівня в 50 мільйонів установок з моменту його запуску в 2013 році.

Додаток створено, щоб допомагати маленьким дітям у вивченні Слова Божого і біблійних історій за допомогою інтерактивної анімації і виконання завдань, які захоплюють. Батьки також можуть увійти в додаток зі свого облікового запису YouVersion, щоб створювати профілі для своїх дітей і отримувати щотижневі оновлення електронною поштою з докладним описом їх прогресу.
Директор YouVersion Брайан Рассел розповів, що його особливо надихає те, що додаток допомагає батькам пережити ці важкі часи:

«У рік, наповнений такою великою невизначеністю, неймовірно підбадьорює те, що рекордна кількість батьків звертається до додатка «Біблія для дітей», щоб допомогти своїм дітям впоратися з цим важким періодом і рости духовно».

Президент OneHope Роб Хоскінс зазначив:

«Ми тремтімо перед тим, як Бог продовжує використовувати програму «Біблія для дітей» як ресурс для стількох сімей. Для мене велика честь бути поруч з цими батьками, які шукають допомоги, і надати їм таку необхідну підтримку в цей неспокійний час».

Додаток «Біблія для дітей» в цей час є на 58 мовах у всіх країнах світу.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button