СвітХристиянські новини

Німецька влада протягом десятиліть підтримувала мережу педофілів – дослідження

Десятиліттями урядові установи толерували та підтримували систематичне сексуальне насильство над прийомними дітьми по всій Німеччині педофілами, пише Слово про Слово з посиланням на lifesitenews.com.
Позиції про “сексуальну освіту”, яку відстоює один із ключових факторів педофілії, професор соціального виховання Гельмут Кентлер, як і раніше є частиною сьогоднішньої “сексуальної педагогіки різноманітності”, яку застосовує все більша кількість дитячих дошкільних закладів та шкіл.
Крім усього іншого, Кентлер сказав: “Діти, які задовольняються сексуально, найкраще захищені від сексуальної спокуси та сексуального насильства”. Щодо сексуальних стосунків між дітьми та дорослими, він сказав: “Якщо такі відносини не будуть дискриміновані оточенням, чим більше старший почуває себе відповідальним за молодшого, тим більше позитивних наслідків для розвитку особистості можна очікувати”.
В одному з випадків у Берліні прийомний батько Фріц Х. міг сексуально жорстоко вчиняти і зґвалтувати щонайменше дев’ятеро дітей протягом понад трьох десятиліть. “Хлопчики, часто лише шість-сім років, були поміщені до нього в Берлінські молодіжні управління, а Х. захищав професор педагогіки Гельмут Кентлер, якого високо цінували адміністрації [місцевого] ​​сенату”, – повідомляє німецька газета Берлінер Цайтунг.

“Попри попереднє засудження щодо жорстокого поводження з дітьми, молодіжні служби благополуччя неодноразово обирали Фріца Х. як прийомного батька”, – продовжує видання. «І попри іноді екстремальні попереджувальні знаки, вони залишали дітей з ним на роки. Перші прийомні діти приїхали на початку 1970-х років, останні не залишали з прийомних будинків до 2003 року як молодь.”
[sc name=”futerblock” ]  
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!