Новини суспільства

Україна визнала капеланство офіційною професією

Українське Національне агентство кваліфікацій офіційно зареєструвало заявки на розроблення професійних стандартів для капеланів та помічників капеланів, що працюють в галузі охорони здоров’я.

Джерело: c4.com.ua

Таким чином, капеланство було офіційно визнано професією та важливим елементом духовно-психологічної підтримки пацієнтів в Україні.

ГО «Асоціація капеланів в охороні здоров’я України» виступатиме розробником стандартів, а робоча група з розробки стандартів буде складатися з представників різних конфесій та Міністерства охорони здоров’я.

Планується, що процес розробки завершиться не пізніше лютого 2024 року. Крім того, МОЗ планує затвердити проєкти наказів щодо створення спеціальності «клінічне душпастирство» та започаткування циклів спеціалізації й тематичного удосконалення в цій галузі.

Читайте також:

Проєкт Положення про капеланську діяльність у сфері охорони здоров’я також було опрацьовано, і очікується, що накази щодо цих питань скоро будуть затверджені.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button