Християнські новини

В парламенті відбулася нарада щодо військогового капеланства

20 червня у Комітеті з національної безпеки і оборони України відбулася робоча нарада щодо військового капеланства.
У нараді взяли участь відповідальні за капеланське служіння з церков, що входять до Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, діючі капелани та народні депутати України, співавтори законопректу “Про військове капеланство”.
“Обговорювали внесення змін до другого читання законопроекту «Про військове капеланство» №10244-1.
Зокрема обговорили питання в якому статусі буде нести служіння капелан в органах Збройних Сил, інших військових формувань та правоохоронних органах: як військовий за контрактом, за угодою про надання душепасторських послуг, як капелан-волонтер.
Також обговорили механізм створення об’єднання капеланів при органах Збройних Сил, інших військових формувань та правоохоронних органів.

Більше про капеланське служіння:

Обговорили забезпечення державою реалізації правового та соціального захисту військових капеланів”, – розповідає співавтор законопроекту, народний депутат Павло Унгурян.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button