Мультимедія

Церква під час війни. Документальний фільм від «yesHEis»

Євангельські церкви під час повномасштабного вторгнення російських військ на територію України активно включилися в роботу допомоги людям. Церкви займалися евакуацією, організацією притулку, забезпечення та іншими роботами.

Служіння «yesHEis» випустило документальний фільм про роботу, яку проводила і проводить церква.

Служіння інтернет-благовістя та місіонерства «yesHEis» розмістило на своїх ресурсах короткометражний фільм, у якому розповідається про те, як християни діють під час війни.

Дивіться також:

«Це відео показує, як церква України реагувала на те, що відбувається, від початку повномасштабного вторгнення та в подальший період, служачи людям навколо. Було багато викликів, було страшно, багато чого досі залишається незрозумілим… Але що можна сказати точно − Бог вірний!», − ідеться в анонсі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button