Україна

У Вашингтоні відбувся черговий український молитовний сніданок

3 лютого у Вашингтоні відбувся український молитовний сніданок. Він відбувається уже 16 років поспіль відразу на другий день після Національного молитовного сніданку США. Цьогоріч захід був наймасштабніший за кількістю учасників.

Український молитовний сніданок у Вашингтоні зібрав гостей з України, представників української діаспори та друзів України з багатьох країн світу.

У Вашингтоні відбувся черговий український молитовний сніданок

Учасниками молитовного заходу були Конгресмени США, посли з кількох країн, головний капелан конгресу США, посол України в США Оксана Маркарова, консули, священнослужителі та релігійні та політичні лідери з України та США. Народні Депутати України Олексій Гончаренко та Вадим Івченко.

У Вашингтоні відбувся черговий український молитовний сніданок

Під час заходу лунали багато молитов про мир і перемогу у війні з росією. Усі промовці бажали Україні миру та процвітання, висловлювали захоплення українськими воїнами. Також у заході взяли участь бійці ЗСУ, які отримали поранення, серед яких Данило Мельник, Андрій Собковський та Дмитро Фінашин. Вони закликали американських друзів допомагати більше і швидше.

Також у молитовному сніданку взяли участь артисти з України: Михайло Хома ти Олександр Пономарьов.

Читайте також: 

Багаторічним організатором заходу був Михайло Жовнір, який роками будує мости між українцями та американцями. Наші народи поєднує цінність свободи та християнська сутність та культура.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button