Новини суспільстваХристиянські новини

29 травня – Всесвітній День Євангелізму. Команда «Steiger Ukraine» запрошує приєднатися до цієї події

Global Outreach Day (Всесвітній День Євангелізму) – це День, коли мільйони християн можуть провести євангелізацію у своєму місті. Тому команда «Steiger Ukraine» запрошує приєднатися 29 травня 2021 року до цієї події та говорити про Ісуса Христа невіруючим людям.

Джерело: Telegram-канал «ieshua.org».

«…проповідь Євангелія – це на кожен день, проте є величезна сила, коли християни всього світу проголосять Євангеліє в цей День! Також це послужить величезним стимулом для того, щоб ти міг продовжувати активно проповідувати Євангеліє протягом року», – підкреслює команда «Steiger Ukraine» на своєму сайті outreachday.world.

За останні 10 років під час Global Outreach Day 26 000 000 людей повірили в Ісуса Христа.

Тому 29 травня 2021 року команда «Steiger Ukraine» запрошує приєднатися до Всесвітнього Дня Євангелізму та провести євангелізацію у своєму місті.

«Ми віримо, що вулична євангелізація – це не відлуння минулого, і це не нудно! Ми віримо, що це можна робити творчо і креативно. Ми віримо, що книга Дії пишеться сьогодні!», – наголошує команда.

Команда створила сайт, на якому є багато творчих ідей для євангелізації. На сайті вони рекомендують натиснути «ПРИЄДНАТИСЯ».

Сайт за посиланням: http://outreachday.world/

«Поділися Євангелієм там, де ти є. Ти можеш використовувати один з творчих методів, які ми пропонуємо, або придумати щось своє», – зазначає команда «Steiger Ukraine».

На Telegram-каналі «ieshua.org» наголошується важлива істина:

«Якщо ти врятований – ти врятований, щоб розповісти про це іншим людям».

Читайте також:

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button