Світ

На 97-му році життя відійшла у вічність Королева Великої Британії Єлизавета II

На 97-му році життя відійшла у вічність Королева Великої Британії Єлизавета II. Про це офіційно повідомили з Букінгемського палацу.

Джерело: eurointegration.com.ua

На 97-му році життя відійшла у вічність Королева Великої Британії Єлизавета II

Померла королева у шотландському замку Балморал.

В четвер удень британську королеву взяли під медичний нагляд через занепокоєння лікарів станом її здоров’я. Після цього всі діти й онуки Єлизавети II вирушили до замку Балморал у Шотландії, а британський суспільний мовник BBC змінив сітку мовлення.

У Великій Британії та країнах Британської Співдружності оголошений траур на 10 днів через смерть королеви.

В останні місяці ЗМІ повідомляли про проблеми зі здоров’ям Єлизавети II, через які їй було важко пересуватися. У результаті вона не була присутня на низці заходів.

Єлизавета II, коронована у 1953 році, у вересні 2015 року стала британським монархом, який правив найдовше, перевершивши свою прапрабабусю королеву Вікторію.

Королева Єлизавета ІІ напевно одна з небагатьох світових лідерів 20-ого століття, хто впродовж цілого життя залишалась вірною християнським цінностям!

Як вона свідчила, саме вчення Ісуса сформувало її, приклад Ісуса надихнув її, а сила Ісуса дала їй змогу виконувати роботу, до якої її покликав Бог. Ми бачимо це в її діях. У ній був багатий плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, доброта, милосердя, вірність, лагідність, здержливість. І ми це чуємо в її словах. Вона неодноразово розповідала про реальність своєї власної віри в Христа та про зміни, які Він зробив у її житті, особливо у своїх різдвяних зверненнях.

Наступним монархом Великої Британії стане її старший син – 73-річний принц Чарльз. Його дружина, 75-річна Камілла, стане королевою-консортом (це означає, що дружина короля має рівний із ним соціальний статус і має жіночий еквівалент його монархічного титулу). Новий монарх буде відомий як король Карл III.

На 97-му році життя відійшла у вічність Королева Великої Британії Єлизавета II

Президент України Володимир Зеленський відреагував на смерть королеви Єлизавети. Він висловив співчуття монаршій родині від імені всього українського народу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button