УкраїнаХристиянські новини

Центр громадського здоров’я пропагує ЛГБТ-рух

Державне підприємство «Центр громадського здоров’я МОЗ України» (ЦГЗ) минулого тижня запросило взяти участь у так званому «Марші рівності» 21 червня у форматі он-лайн. На своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook Центр розмістив інформацію із закликом приєднатися до заходу та детальною інструкцією, як стати учасником гей-параду.
Рух «Всі разом!» надіслав звернення очільнику МОЗ України, у якому висловив обурення з цього приводу. У листі міститься вимога щодо притягнення уповноважених осіб до відповідальності через неетичну поведінку, яка спричиняє значний суспільний конфлікт і невдоволення.

Юристи руху нагадали, що органи державної влади, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. А заклик брати учать у ЛГБТ-заходах може бути інтерпретований як підтримка політичних ідей ЛГБТ-руху,  що заборонено статтею 10 Закону України «Про державну службу».
«Ми висловлюємо глибоке розчарування таким вчинком, бо це суперечить моральним нормам суспільства, знижує суспільну довіру до влади та негативно впливає на імідж державного органу. Просимо притягнути до відповідальності уповноважених осіб ЦГЗ», — йдеться у листі на міністра Максима Степанова.

Джерело: Всі Разом

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button