війна

Допитують, б’ють, катують: російські війська тримають у своїх «фільтраційних таборах» кілька тисяч українців

Кілька тисяч українців перебувають у «фільтраційних таборах», які створила Росія на окупованих територіях України. За словами очевидців, загарбники «фільтрують» громадян української держави, проводячи жорстокі допити з метою встановлення осіб, які можуть бути пов’язані з українським урядом та військовими або ж просто мають «проукраїнські» погляди. Про це заявив постійний представник США при ОБСЄ Майкл Карпентер.

Джерело: ukrinform.ua

Як повідомляють очевидці, українців б’ють та катують. Окупанти хочуть виявити, чи мають особи хоча б найменшу лояльність українській державі. Тих, кого запідозрено у такій лояльності, переводять до «ДНР», де на них чекає «темна доля», зазначив Карпентер.

Люди, які пройшли «фільтраційні табори» розповідали про можливі катування та вбивства.

Постійний представник США при ОБСЄ наголосив, що ці дії є воєнними злочинами.

Також він повідомив, що за даними США, війська РФ евакуювали щонайменше десятки тисяч українців у Росію чи на контрольовану Росією територію. Лише з Маріуполя російські сили примусово переселили тисячі мирних жителів на територію РФ. Іноді окупанти не повідомляють українцям їхній кінцевий пункт призначення.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button