Християнські новини

У суботу в Києві пройде хода на захист прав сім'ї та дітей

У Києві в суботу, 8 червня, пройде хода на захист прав сім’ї та дітей. Про це повідомив Віталій Кривицький, голова Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, єпископ Києво-Житомирської єпархії (Римсько-католицька церква в Україні) під час круглого столу в Інституті Горшеніна.
Початок акції заплановано на 10 ранку в парку біля Університету імені Тараса Шевченка. На сцені виступлять представники церков і релігійних організацій. Об 11-й ранку хода рушить центром столиці по вулиці Хрещатик до площі Конституції, біля Верховної Ради.
“Хочу підкреслити, що хода на захист прав сім’ї пройде не проти чогось, а для того, щоб засвідчити, що здорова сім’я є фундаментом здорового суспільства і держави. Ми закликаємо, щоб сім’ї прийшли на цю акцію і показали свою відкритість до життя і справжню любов одне до одного”, – сказав єпископ.
Організатором акції виступила Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій, до якої входять 17 християнських, мусульманських та іудейських громад.
“Рада Церков намагається вже 20 років подавати приклад. Ми, будучи різними за своїми релігійними переконаннями та національним походженням, знаходимо спільну мову тому, що об’єднані спільними фундаментальними цінностями. Ми закликаємо українське суспільство також бути єдиним, разом з тим, зберігаючи свою ідентичність і свою світогляд”, – висловився Євстратій (Зоря), заступник голови управління зовнішніх церковних зв’язків в Україні, архієпископ Чернігівський і Ніжинський (Православна церква України).

Більше про захист прав сім’ї:

Організатори очікують, що в ході візьмуть участь понад 20 тисяч осіб.

Джерело: lb.ua

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button