Християнські новини

У Києві відбувся 28-й з’їзд ВСЦ ЄХБ, обрано нове керівництво

Упродовж двох днів 24-25 травня у Києві проходив 28-й з’їзд Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів. З’їзд ВСЦ ЄХБ проходив під гаслом «Ви знаєте час» (Римл. 13:11-14) і зібрав 646 учасників – служителів із обласних об’єднань, представників місій і семінарій. Також серед учасників і закордонні гості – з Ізраїлю, Німеччини, США, Молдови, Грузії, Росії, Білорусі, Чехії, Естонії та Казахстану.
За результатами з’їзду на подальші п’ять років служіння працюватиме команда: голова ВСЦ ЄХБ – Валерій Антонюк; виконавчий секретар – Володимир Кондор; заступники голови – Ігор Бандура, Роман Вечерківський, Сергій Мороз, Василь Фурта; помічники: Микола Романюк, Володимир Омельчук, Сергій Сизоненко, Володимир Шемчишин.
До Ради Союзу увійшло 40 братів – керівництво Союзу (ті, хто зазначені вище), керівники об’єднань української діаспори у США, голова духовно-консультативної ради, керівник молоді по Україні та усі 25 обласних старших пресвітерів.
Теми проповідей, які лунали на з’їзді ВСЦ ЄХБ, – «Жити в пробудженні», «Жити в очікуванні Дня Господнього», «Жити в освяченні», «Жити в силі Святого Духа».
Павло Дем’яник, голова Західноукраїнського баптистського об’єднання у США, висвітлював тему «Жити в пробудженні». Запитання, які він ставив: «Чи співпадає наш вимір правди з Божим мірилом?», «Як жити у часі, який відведений для кожного з нас?».
Мего Реммел, віце-президент Європейської баптистської федерації, висвітлював тему «Жити в очікуванні дня Господнього», де зауважив, що у постхристиянському світі все більше і більше людей схиляється до егоцентризму та самозакоханості. Звідси йдуть усі моральні етичні проблеми. Одна із глибоких кризових проблем сучасної європейської спільноти – самотність, але сенс життя з’являється тоді, коли є живий зв’язок і стосунки з Богом, наголошував Мего Реммел.
Іван Мілєєв, голова Тихоокеанського об’єднання слов’янських євангельських християн-баптистів США, мав проповідь на тему «Жити в освяченні».
Валерій Антонюк, голова ВСЦ ЄХБ, висвітлював тему «Жити в силі Святого Духа». Пастор підкреслив, що християнам, церквам і світові сьогодні потрібен живий Бог, Який відображається в житті служителя церкви – пастора, місіонера, диякона, вчителя, вихователя, співака…
На завершення першого дня з’їзду відбулося урочисте вручення дипломів 24-м випускникам Ірпінської біблійної семінарії. Музичну програму з’їзду представляли хор, оркестр та брас-квінтет під керівництвом Данила Олійника, гурти «Сіон» із Черкащини та «Віа Глорія» з Вінниці, а також солістка Наталія Шемчишина.

Більше про діяльність ВСЦ ЄХБ:

По завершенню робочої частини з’їзду було звершено вечерю Господню, де кожен міг відчути братерську єдність і любов.

Джерело: сайт ВСЦ ЄХБ

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button