Блог Себастьяна Тегзи

Про секс

Чому християнський погляд на секс є такий вимогливий і важкий? Тому що він дуже високий! З християнської перспективи секс це не просто біологічний чи навіть емоційний феномен.

Християнство виходить з ідеї про цілісність душі й тіла, а отже сексуальність є невіддільною від духовного єднання, яке відбувається під час сексуальної близькості. Саме тому питомим контекстом для реалізації сексуальності є шлюб − завіт любові та вірності двох осіб, коли двоє стають одним тілом. Інакше кажучи, християнський погляд на сексуальність − це не якась старомодна відстала мораль, а якраз навпаки, в її основі лежить висока та послідовна антропологія, себто погляд на людину як на духовно-тілесну цілісність. Втрата цієї цілісності неминуче призводить до інструменталізації та знецінення людини.

Читайте також: 

«Хіба не знаєте, що тіла ваші − члени Христові? Узявши, отже, члени Христові, − зроблю їх членами блудниці? Хай так не буде! Чи не знаєте, що той, хто пристає до блудниці, є з нею одним тілом? Бо “будуть, − каже, − двоє одним тілом.” Хто ж пристає до Господа, є одним духом. Утікайте від розпусти! Усякий гріх, що його чинить людина, є поза її тілом; а хто чинить розпусту, грішить супроти власного тіла. Хіба ж не знаєте, що ваше тіло − храм Святого Духа, який живе у вас? Його ви маєте від Бога, тож уже не належите до себе самих. Ви бо куплені високою ціною! Тож прославляйте Бога у вашому тілі!» (1 Кор. 6:15-20)

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button