Медіа новини

Серіал «Вибрані» викликає «голод до Біблії» серед глядачів

Керівник, який працює за лаштунками серіалу «Вибрані», каже, що серіал розпалює «голод» до Біблії серед глядачів та посилює бажання слідувати за Христом.

Джерело: christianheadlines

Кетрін Уорнок, віцепрезидент за оригінальним контентом серіалу «Вибрані», розповіла Christian Headlines, що серіал не є «заміною» Письма, а навпаки, його мета – привернути увагу глядачів до Біблії.

Третій сезон серіалу переглянули вже понад 400 мільйонів разів по всьому світу. Фінал третього сезону серіалу вийде у кінотеатрах 2-6 лютого.

«Зрештою, наша пристрасть, наша мета − познайомити людей зі справжнім Ісусом і викликати у них бажання зануритися в Біблію, читати Слово Боже. Ми не соромимося, що це є наші цілі. І ми щодня бачимо, як люди кажуть: “Завдяки “Вибраним”… ми стали глибше занурюватися в біблійні історії − мій голод за Біблією, за Словом Божим прокинувся так, як ніколи раніше”. І ось які плоди ми бачимо», – сказала Уорнок в інтерв’ю Christian Headlines.

Глядачі, за її словами, розуміють, що у серіалі використовується творча ліцензія. Вони часто говорять у своїх відгуках: «Це викликає у мене бажання подивитися, що насправді є у Писанні».

«Ми не претендуємо на те, щоб замінити Біблію, – сказала Уорнок − Навпаки, ми хочемо спонукати людей читати Слово Боже».

Читайте також:

Бог використовує серіал, щоб зруйнувати бар’єри між людьми − режисер «Вибраних»

Сценарії, додала вона, проглядаються групою із трьох релігійних науковців, перш ніж вони будуть використані на знімальному майданчику.

«У нас є євангельський біблеїст, месіанський рабин і католицький священник. І вони втрьох збираються разом, прочісують кожен рядок кожного окремого сценарію. Вони радяться з режисером Далласом Дженкінсом та двома іншими нашими сценаристами», – розповіла Уорнок в інтерв’ю Christian Headlines.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button