Християнські новини

У Британському парламенті розповіли про релігійні переслідування в Донбасі та Криму

У стінах Британського парламенту 23 липня відбулася дискусія щодо проблем релігійних переслідувань у світі. Від України участь у заході взяв правознавець, виконавчий директор Інституту Релігійної свободи Максим Васін.
Як написав він у Facebooк, зібралося чимало ключових осіб Великобританії, які приділяють значну увагу захисту свободи віросповідання як фундаментального права людини. Це і Лорд Алтон, який минулого тижня на Міністерський зустрічі у Вашингтоні отримав нагороду як “батько свободи релігії та переконань”, а також Спеціальний посланник прем’єр-міністра з питань свободи релігії або віри Лорд Ахмад та парламентар Фіона Брюс з комітету прав людини, яка минулого року підтримала ініціативу Національного дня молитви в Британії. Виступали представники релігійних і громадських організацій. Особливо часто згадувалася нова резолюція ООН, яка проголошує 22 серпня Міжнародним днем пам’яті жертв актів насильства на основі релігії або переконань.
За словами Максима Васіна, він не почув у виступах спікерів про релігійні переслідування в Криму і на Донбасі, спричинених російською агресію проти України. Тому по завершенню офіційної частини особисто розповів Лорду Алтону та пані Брюс про доповідь ІРС «Свобода віросповідання під прицілом: російський терор на окупованих територіях Східної України» та попросив звернути увагу на міжнародному рівні на страждання українських віруючих.

Більше інформації про релігійну свободу:

«Лондон залишається одним із ключових світових центрів, де релігійна свобода займає вагоме місце у порядку денному міжнародних відносин. У тому числі через те, що сама Британія та її колишні колонії постали перед викликами, пов’язаними з браком поваги до права релігійних меншин на свободу віросповідання. Тож є сподівання, що на міжнародному рівні будуть вживатися більш рішучі та практичні заходи для захисту прав тих віруючих, які досі не можуть насолоджуватися даром релігійної свободи, даним Богом кожній людині», – написав Максим Васін.
Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: РІСУ

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button