Медіа новини

У США на перші рядки топчарту Apple вирвалися два християнські подкасти

За останні десятиліття подкасти стали дуже популярними у повсякденному житті людей. Їх слухають під час приготування їжі, тренувань, водіння чи прибирання будинку, намагаючись не пропустити черговий епізод.

Джерело:  bog.news

У США найпопулярнішими подкастами є The New York Times, NBC, Joe Rogan і NPR. Але зовсім недавно два християнські подкасти вирвалися вперед у топчарті Apple.

Очолив список подкаст під назвою «The Bible in a Year» («Біблія за рік»), Його веде католицький священник Майкл Шмітц. Кожен подкаст триває близько 20-25 хвилин, у ньому Майкл читає Писання та дає коментарі до них.

Католицький євангеліст Джефф Кевінс, який часто виступає в подкасті, нещодавно сказав: «Голод за Богом у нашій культурі − це не спалах, а неминуще бажання. Останнім часом інтерес до Біблії у нашій країні виріс».

Справді, недавнє опитування дослідницької компанії Lifeway Research показало, що 29 % дорослих американців вирішили покращити свої стосунки з Богом. Стали більше читати Біблію, молитися та ходити до церкви.

На другому місці в топчарті подкаст під назвою «The Bible Recap» («Резюме Біблії»), його веде Тара-Лі Коббл з D-Group. Кожен подкаст триває близько восьми хвилин, у ньому Тара бере кілька віршів із Біблії та ділиться своїми міркуваннями.

Дізнавшись, що подкаст став настільки популярним, вона опублікувала пост у своєму інстаграмі зі словами: «Дякую, що зробили нас подкастом №2 у світі».

«Я хотіла, щоб цей подкаст відрізнявся від багатьох планів щоденного читання Біблії, − сказала вона Forbes. − Зазвичай у них говориться про наше життя і про те, як ми повинні жити. Мені здається, що це неправильний погляд на Писання. Головна роль Писання − показати мені, хто такий Бог, і якщо я споглядаю Бога, то моє життя природно почне відповідати тому, що я дізналася про Нього», − зізналася вона.

Читайте також:

Проєкт The Bible Project вже доступний українською мовою

Індустрія подкастів, звичайно, досить молода, якщо розглядати її з іншими видами контенту, але за останні кілька років вона вийшла на новий рівень. Для християн це ще один хороший інструмент для поширення Євангелія по всій землі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button