Світ

Для Ефіопії місія «Христос є відповідь» надрукувала безкоштовні календарі

У медіафілії місії «Христос є відповідь» в Ефіопії надрукували перший тисячний наклад євангелізаційних календарів для безплатного поширення серед населення.

Джерело: Пресцентр місії Христос є відповідь

За словами керівника медіавідділу місії в Україні Дениса Горбачевського, амхарською мовою календарі друкувалися вперше, тому для початку було обрано невеликий наклад. Випущені з друку календарі планують розповсюджувати через вуличні євангелізації.

Друкована продукція місії CITA – один з ефективних інструментів розповсюдження Доброї Звістки в Україні та за її межами. Центр друку євангелізаційних газет та календарів Місії в Україні знаходиться у Тернополі. За 2021 рік надруковано 200 тисяч календарів українською та російською мовами.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button