СвітХристиянські новини

У штаті Орегон декриміналізовано вживання важких наркотиків

Перелік дозволених відтепер наркотичних речовин: героїн, кокаїн, метамфетамін, екстезі, ЛСД, псилоцибін, метадон та оксикодон.
Джим О’Рурк – лідер руху проти цієї жахливої ініціативи, вважає, що голосування стало можливим лише завдяки омані, яку навіювали виборцям через масштабну рекламну кампанію. Основним спонсором поширення наркоманії виступив Джорж Сорос (організація “The Drug Policy Alliance”), та Марк Цукерберг (засновник Фейсбуку), який вніс 500 000 доларів на підтримку наркобізнесу. Загалом, підготовка та реклама зібрала понад 4 000 000 (4 млн) доларів.
І, звісно, ніхто не має жодного сумніву: спонсори просто відстоюють свої глибинні переконання (а не лобіюють власний бізнес).
Нещодавно було проведено референдум, на якому ця ініціатива проти людяності набрала 59 % голосів «за» та 41 % голосів «проти».
Тепер за вживання та зберігання у невеликих кількостях перелічених вище важких наркотиків лише накладатимуть штраф 100 доларів, або направлятимуть на реабілітацію.
Читайте також: 

Мізерний розмір штрафу, який можна порівняти з ціною декількох доз, звісно, стягуватимуть лише у разі виявлення факту зберігання або вживання наркотиків, тобто зусилля поліції по зменшенню кількості наркоманів та розміру фінансування наркобізнесу залишатимуться марними, бо з’явилася можливість легко відкупитися від органів правопорядку. Таким чином, новий порядок НЕ призведе до збільшення відсотку наркоманів, які потрапляють на реабілітацію. Хоча вочевидь без професійної та складної допомоги людина не має шансів самостійно позбавитися від залежності від таких важких наркотиків.
Але, якщо бути вже цілком справедливим до авторів цієї ініціативи, слід зазначити, що такий підхід (як і проголошують гасла маніпуляторів) дійсно звільнить в’язницю від «не схильних до насильства афроамериканців, що покоління за поколінням ув’язнювала федеральна система». Що ж, тепер вони дійсно не «перевантажуватимуть в’язниці», а потраплятимуть напряму на цвинтар. Та якщо полишити іронію, то наркомани становлять найвищу криміногенну небезпеку у суспільстві, бо вони − фінансові донори наркобізнесу, які часто готові на будь-який злочин задля нової дози.
Це перемога «демократичних сил» та величезний крок до легалізації наркобізнесу (який, на щастя, поки залишився поза законом).

Паразитові, що живиться життями багатьох мільйонів людей, розв’язали страхітливі клешні.

Джерело:
https://www.oregonlive.com/politics/2020/11/oregon-decriminalizes-possession-of-street-drugs-becoming-first-in-nation.html?fbclid=IwAR1AEDJ9TmTATDcsjUrmADi9dBiLfEjCyXo8L-c7KdgdPgJIOQ5VZ1hBKyM
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button