Християнські новини

В Каліфорнії прийняли положення про сексуальне виховання дітей

Департамент освіти Каліфорнії затвердив суперечливі керівні принципи статевого виховання для вчителів державних шкіл.
Тепер в класі заохочується обговорення гендерної ідентичності і ставлення до ЛГБТ, але при цьому зі списку рекомендованої літератури видалили п’ять книг, в тому числі ту, в якій розповідається про секс учням дошкільного віку, повідомляє Fox News.
Захисники ЛГБТ високо оцінили нові рекомендації, спрямовані на те, щоб звернути увагу на співтовариство, яке часто залишається поза політикою статевого виховання.
Але деякі батьки і консервативні групи розкритикували документ з більш ніж 700 сторінок, як посягання на права батьків. Вони стверджують, що ідеї сексуальності та гендерної ідентичності слід розглядати вдома.
«Це просто страшно, чому вони збираються вчити. Це порнографія», – сказала 45-річна Патрісія Рейес, мати шістьох дітей, яка проїхала більше 400 миль, щоб бути присутньою на слуханнях в середу в Сакраменто, столиці штату.
«Якщо це триватиме, я не буду відправляти їх в школу», – додала вона.

Адміністрація пояснила своє рішення

«Наш пріоритет – зробити так, щоб всі діти в школі відчували себе комфортно, – йдеться в заяві Департаменту освіти. Руйнування міфів, руйнування стереотипів і прив’язка учнів до ресурсів можуть допомогти запобігти знущанням, нанесенням собі шкоди, відчуттю безнадійності і серйозним думкам про самогубство».
Як повідомили в Sacramento Bee, Департамент розглянув зміни в структурі санітарної освіти штату під час публічних слухань в Сакраменто, де для виступів зареєструвалося понад 120 осіб. На вулиці в цей час зібралося близько 200 протестувальників.
Правління вирішило зняти п’ять «сексуально відвертих» і «образливих, нерозважливих і аморальних» книг з нової структури.
Sacramento Bee розповідає, що одна з книг «Changing You», в якій показані карикатурні ілюстрації чоловічих і жіночих геніталій і описується, що таке «займатися сексом», спочатку була рекомендована учням третього класу і зараз вона не схвалена. У батьків є право і можливість прийти в шкільну бібліотеку або до вчителя і поцікавитися, які книжки будуть запропоновані дітям на цього тижня / місяця / півріччя. Відмовити батькам в інформації не мають права.
Якщо батьки не виявляють інтересу до того, що відбувається в школі, – це вже проблема самої сім’ї.
«Важливо знати, що правління не намагається заборонити книги. Ми не говоримо, що книги погані, – заявила член правління Феліза І. Ортіс-Ликон. Але їх виключення зі списку допоможе уникнути непорозумінь того, що Каліфорнія зобов’язує використовувати ці книги».
У більш ранньому проекті керівних принципів також пропонувалося, щоб старшокласники читали книгу: «SEX: The All-You-Need-to-Know Sexuality Guide to Get You Through Your Teens and Twenties», в якій описується анальний секс, зв’язування і інші сексуальні стосунки.
У підсумку, керівництво стверджує, що учні можуть ідентифікувати себе як трансгендери, і пропонує поради про те, як про це говорити, додаючи, що «мета полягає не в тому, щоб викликати плутанину щодо статі дитини, а в тому, щоб розвинути усвідомлення того, що існує інша ідентифікація».
У документі також містяться поради по обговоренню мастурбації з учнями середньої школи, а також по обговоренню статевої зрілості у трансгендерних підлітків (в середній, але НЕ в початковій школі), що створює «середовище, яке є інклюзивним і кидає виклик бінарним уявленням про гендер».

Більше про принципи статевого виховання:

Школи не зобов’язані використовувати нові рекомендації в своїх навчальних програмах, а учні можуть відмовитися від уроків по сексуальному здоров’ю. Але держава вимагає, щоб студенти відвідували уроки, які пояснюють гендерну ідентичність, дискримінацію та соціальні питання, такі як рішення Верховного суду про одностатеві шлюби.

Джерело: diasporanews.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button