Християнські новини

Вживання алкоголю батьками несе великий ризик для немовлят

Вчені з’ясували, що немовлята мають значно підвищений ризик розвитку вади серця, якщо їхні батьки вживали алкоголь під час зачаття.
У дослідженні, опублікованому в Європейському журналі превентивної кардіології, було встановлено, що шанс народження дитини з вадою серця збільшився на 44 відсотки, якщо батько вживав алкоголь за три місяці до його зачаття. 
Цей показник збільшився до 52 відсотків серед немовлят, народжених від батьків, які випивали безалкогольні напої — в дослідженні визначено,  що до таких показників призводить коли вживається 5 і більше напоїв одночасно.
Це було набагато вище, ніж ризик для дитини з боку матерів, які випивали протягом трьох місяці до зачаття або протягом трьох місяців після народження дитини (16 відсотків). 
Дослідження було проведене дослідниками Центрально-південного університету в Чанші, Китай, і ґрунтувалося на огляді 30-річного глобального дослідження споживання алкоголю та вагітності. 
Дослідники рекомендували чоловікам відмовлятися від алкоголю за півроку до того, як намагатися завести дитину.
“Вживання алкоголю батьками значною мірою пов’язане з ризиком народження дітей з вродженими вадами серця, що підтверджує необхідність покращити обізнаність про здоров’я, щоб запобігти впливу алкоголю в період зачаття”, сказали вони.
Настанови NHS радять жінкам взагалі утримуватися від вживання алкоголю, якщо вони намагаються зачати. 

Більше про вживання алкоголю:

“Якщо ви вагітні або намагаєтесь завагітніти, найбезпечніший підхід — взагалі не вживати алкоголь, щоб мінімізувати ризики для вашої дитини”, — йдеться у повідомленні. 
Чоловікам, зокрема, рекомендується пити не більше 14 одиниць алкоголю на тиждень, “рівномірно розподілених протягом трьох і більше днів”. 
“Надмірне вживання алкоголю може вплинути на якість сперми”, – йдеться у повідомленні. 

Джерело: christiantoday.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button