Домашня » Новини » Вживання алкоголю батьками несе великий ризик для немовлят

Вживання алкоголю батьками несе великий ризик для немовлят

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Вчені з’ясували, що немовлята мають значно підвищений ризик розвитку вади серця, якщо їхні батьки вживали алкоголь під час зачаття.

У дослідженні, опублікованому в Європейському журналі превентивної кардіології, було встановлено, що шанс народження дитини з вадою серця збільшився на 44 відсотки, якщо батько вживав алкоголь за три місяці до його зачаття. 

Цей показник збільшився до 52 відсотків серед немовлят, народжених від батьків, які випивали безалкогольні напої — в дослідженні визначено,  що до таких показників призводить коли вживається 5 і більше напоїв одночасно.

Це було набагато вище, ніж ризик для дитини з боку матерів, які випивали протягом трьох місяці до зачаття або протягом трьох місяців після народження дитини (16 відсотків). 

Дослідження було проведене дослідниками Центрально-південного університету в Чанші, Китай, і ґрунтувалося на огляді 30-річного глобального дослідження споживання алкоголю та вагітності. 

Дослідники рекомендували чоловікам відмовлятися від алкоголю за півроку до того, як намагатися завести дитину.

“Вживання алкоголю батьками значною мірою пов’язане з ризиком народження дітей з вродженими вадами серця, що підтверджує необхідність покращити обізнаність про здоров’я, щоб запобігти впливу алкоголю в період зачаття”, сказали вони.

Настанови NHS радять жінкам взагалі утримуватися від вживання алкоголю, якщо вони намагаються зачати. 

Більше про вживання алкоголю:

“Якщо ви вагітні або намагаєтесь завагітніти, найбезпечніший підхід — взагалі не вживати алкоголь, щоб мінімізувати ризики для вашої дитини”, — йдеться у повідомленні. 

Чоловікам, зокрема, рекомендується пити не більше 14 одиниць алкоголю на тиждень, “рівномірно розподілених протягом трьох і більше днів”. 

“Надмірне вживання алкоголю може вплинути на якість сперми”, – йдеться у повідомленні. 

Джерело: christiantoday.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

Вийшла оновлена версія програми для щоденного молитовного читання «З Богом 365»

Наступна Стаття

Найбільш зростаюча церква у світі не має будівель і керована жінками

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *