Світ

У рамках програми американського Президента Сполучені Штати прийняли вже 30 тис. українських біженців – Держсекретар США

США вже прийняли 30 тисяч українських біженців у рамках програми Президента Джо Байдена. Про це заявив Державний секретар США Ентоні Блінкен з нагоди Всесвітнього дня біженців.

Джерело: ukrainian.voanews.com з посиланням на state.gov

Держсекретар наголосив, що нинішня гуманітарна криза стала причиною найбільшої кількості біженців в історії. Згідно з даними минулого місяця, у світі понад 100 мільйонів людей, які покинули свої домівки й перебувають в іншій країні.

При цьому вторгнення Росії в Україну загострило цю ситуацію. Близько 6 мільйонів українських біженців покинули країну, зауважив Ентоні Блінкен.

Він нагадав, що у рамках програми Джо Байдена Сполучені Штати готові прийняти близько 100 тисяч біженців з України. Від кінця лютого приблизно 30 тисяч українців, які вимушено покинули свої домівки, вже прибули у США.

Дипломат заявив, що США допомагає українським біженцям як гуманітарною підтримкою, так і через дипломатію та надання людям притулку.

Ентоні Блінкен закликав світову спільноту долучитись до підтримки біженців і збільшити допомогу. Також він доповнив, що Сполучені Штати є найбільшим у світі донором гуманітарної допомоги.

Детальніше про те, що йшлося в заяві, читайте за посиланням.

Нагадаємо, що у рамках нової програми адміністрації Президента США Джо Байдена дозвіл на в’їзд до Сполучених Штатів отримали понад 23 тисячі українців. При цьому прибуло до США 6 тисяч громадян України. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button