Україна

Розпочався другий етап грошової допомоги від ЮНІСЕФ та МСПУ для постраждалих від війни родин

Для сімей, які постраждали через війну, організація ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України розпочинають другий етап багатоцільової програми грошової допомоги.

Джерело: unicef.org

Наступний, другий, етап допомоги від ЮНІСЕФ розпочався 15 червня 2022 року. У програмі зможуть взяти участь родини, які мають трьох і більше дітей до 18 років, або мають принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років.

Фінансова підтримка надається сім’ям, які перебувають у будь-якому регіоні України, незалежно статусу ВПО, проте за умовою що вони не отримували грошової допомоги від ЮНІСЕФ чи іншої міжнародної гуманітарної організації після 24 лютого 2022 року.

Для реєстрації заявки на програму необхідно перейти на офіційний сайт – register.unicef.org.

Однак у Житомирській, Київській та Кіровоградській областях соціальні працівники у громадах персонально реєструють родини, відповідні критеріям програми.

Після реєстрації заявки проходять такі перевірки:

  • Технічний відбір – перевірка наявності всіх обов’язкових даних і відсутності в них помилок. Після чого голова домогосподарства отримує СМС на номер, вказаний у заявці. Технічна перевірка триває до двох тижнів, якщо це єдина зареєстрована заявка від родини (без дублікатів).
  • Відбір на відповідність критеріям програми. Якщо родина відповідає критеріям програми і ще не отримала допомоги від іншої міжнародної гуманітарної організації, сім’ї буде нараховано кошти. Після грошового переказу надходить СМС для підтвердження отримання платежу.

ЮНІСЕФ надсилає СМС із з короткого номера 4224.

Повідомляється, що не треба подавати заявки кілька разів. Це збільшує час для технічного відбору та перевірки на відповідність критеріям програми, що спричиняє затримку виплат родинам, які відповідають критеріям програми.

Фінансова допомога на місяць складає 2 220 грн на кожного члена сім’ї, але не більше як на п’ятьох осіб.

Родина отримує одноразову виплату за три місяці на вказаний у заявці банківський рахунок. Ідентифікаційний код і номер рахунку у форматі IBAN має належати одній людині, яка вказана у заявці як отримувач коштів.

Сума розраховується наступним чином: кількість членів родини × на 2 220 грн × 3 місяці. Наприклад:

  • якщо вас троє: 2 220 × 3 особи × 3 місяці, ви отримаєте 19 980 грн;
  • якщо вас четверо: 2 220 грн × 4 особи × 3 місяці, ви отримаєте 26 640 грн;
  • якщо вас п’ятеро чи більше: 2 220 грн × 5 осіб × 3 місяці, ви отримаєте 33 300 грн.

З детальнішою інформацією можна ознайомитись, зателефонувавши на гарячу лінію «Спільно» 0 800 600 017 (безоплатно, працює щодня з 8:00 до 22:00) чи перейшовши на сайт unicef.org (зокрема, на ньому ви знайдете блок «Запитання та відповіді»).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button