війна

Після війни в Україну планують повернутися 79 % біженців, при цьому 89 % вірять у перемогу нашої держави

За результатами опитування, яке провів Центр Разумкова, 79 % біженців планують повернутися в Україну після закінчення війни. При цьому 89 % вірять у перемогу Україну в цій війні.

Джерело: pravda.com.ua з посиланням на razumkov.org.ua

Дослідження показало, що після закінчення війни 79 % опитаних українських біженців планують повернутися в Україну. Не планують повертатися 10 %, вагаються 11 %.

Також відомо, що 89 % опитаних біженців вірять у перемогу України в цій війні. Не вірить лише 1 %. Вагаються з відповіддю 10 %.

Детальніше з дослідженням можна ознайомитися за посиланням.

Станом на 3 квітня з початку вторгнення Росії понад 4,2 млн українців покинуло Україну. Про це повідомили в ООН.

Нагадаємо, що біженці масово повертаються в Україну. 28 березня українсько-польський кордон перетнуло 12 тисяч людей, а 29 березня – 13 тисяч.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button