УкраїнаХристиянські новини

Верховній Раді Комітет нацбезпеки рекомендував прийняти законопроєкт «Про військове капеланство»

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки на засіданні 3 березня розглядали законопроєкт «про службу військового капеланства». Вони рекомендують Верховній Раді (ВР) прийняти цей документ.

Повідомляє risu.ua з посиланням на сторінку у Facebook Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України.

Йдеться, що закон проєкту регулюватиме діяльність військових капеланів.

Тому на засіданні було ухвалено рішення рекомендувати ВР прийняти законопроєкт «Про військове капеланство».

Читайте також:

Нагадаємо, що 22 січня 2021 року у Парламенті зареєстрували законопроєкт «Про Службу військового капеланства». За словами народного депутата Романа Костенко, пропонується створити відповідну службу та закріпити статус військових капеланів як військовослужбовців, а також визначити чіткі вимоги до осіб, які можуть бути військовими капеланами.

За словами Романа, військові капелани – це не просто священники при армії. Це професіонали, які забезпечують релігійну, етичну, моральну, духовну підтримку. Це сприяє формуванню особистої стійкості та належного духовного стану особового складу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button