Християнські новини

У Нігерії ожорсточилися гоніння на християн

Напади на християн в Нігерії останнім часом стають все більш частими і жорстокими. Віруючі живуть в страху і змушені боротися за життя і безпеку. Причина – на північному сході Нігерії вже десять років діє екстремістська організація. В результаті були вбиті десятки тисяч людей, і більше двох мільйонів стали біженцями.
Як повідомляє агенство ACN, Джон Бакені на північному сході Нігерії керує єпархіальними програмами допомоги біженцям і людям, що втратили майно та дах над головою в результаті терористичних атак.
«Кожен день, прожитий в безпеці, ми вважаємо благословенням, тому що не знаємо, що трапиться на наступний, – каже Бакені. – Дуже важко бути християнином в нашій частині світу, але віра надихає нас свідчити про Євангеліє».
На північному сході Нігерії вже десять років діє екстремістська організація «Боко Харам», або Західно-африканська провінція Ісламської держави, відома особливою жорстокістю до мирного населення. Безліч людей були вбиті.
За словами Бакені, християни страждають не тільки від рук терористів «Боко Харам» – в регіоні також почастішали напади бойовиків з народності фулани на фермерів-християн.
«Багато сіл під атакою, люди гинуть і їхнє майно знищують прямо в цей момент, – каже священик. – Вони не можуть більше обробляти свої поля і живуть в постійному страху, що їх викрадуть або вб’ють ». Бакені закликав мусульман Нігерії протидіяти екстремізму: «Ісламізм – це спотворення ісламу. Нас турбує мовчання мусульманської більшості. Люди повинні протистояти ісламізму, засудити його».

Більше про напади на християн:

Говорячи про роботу своєї єпархії з біженцями і постраждалими, Бакені сказав, що «основна допомога приходить з інших країн, зокрема, від фонду «Допомога Церкві в потребі »та інших організацій». Крім роботи з біженцями, Міжнародний католицький благодійний фонд «Допомога Церкві в потребі» на території Нігерії фінансує відновлення церковних благодійних програм, перерваних з вини терористів.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

 

Читайте нас в Телеграм

Джерело: bog.news
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button