Новини суспільстваХристиянські новини

У мультфільмі від Disney з'явиться перший ЛГБТ-персонаж

У новому анімаційному фільмі «Вперед» компанії Pixar, що належить корпорації Disney, з’явиться перший відкритий ЛГБТ-персонаж. Найбільша організація з прав геїв домагається, щоб до 2025 року 20% всіх телевізійних персонажів були представники ЛГБТ, повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на bog.news.
Персонажем-квір (так називають представників сексуальних і гендерних меншин) стала офіцер Спектр, одноока троль-поліцейська. Вона з’являється лише в одній сцені мультфільму і з розмови з головними героями стає зрозуміло, що вона має одностатеві стосунки. Озвучила її актриса і відкрита лесбіянка Ліна Уейт.

«Це сучасний фентезі світ, і ми хочемо представляти сучасний світ», – сказав режисер Ден Сканлон.
Продюсер мультфільму Корі Рей в інтерв’ю Electronic Urban Report сказала, що на цьому вони не зупиняться. «Я хочу зробити зовсім новий фільм про офіцера Спектра, у нас вже є матеріал», – сказала Рей.
Спектр офіційно стане першим анімаційним персонажем з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Раніше глядачі вже підозрювали деяких героїв фільмів Disney в одностатевих стосунках, але це були лише припущення.
Біблія говорить, що шлюб – це союз між чоловіком і жінкою. Одностатеві шлюби Біблія називає гріхом.
“Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. Через це Бог їх видав на пожадливість ганебну, бо їхні жінки замінили природне єднання на протиприродне. Так само й чоловіки, позоставивши природне єднання з жіночою статтю, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, і чоловіки з чоловіками сором чинили. І вони прийняли в собі відплату, відповідну їхньому блудові.  А що вони не вважали за потрібне мати Бога в пізнанні, видав їх Бог на розум перевернений, щоб чинили непристойне” (Рим. 1:25-28).

Джерело: bog.news

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!