Домашня»Новини»У мультфільмі від Disney з’явиться перший ЛГБТ-персонаж

У мультфільмі від Disney з’явиться перший ЛГБТ-персонаж

11
Поширень
Pinterest WhatsApp

У новому анімаційному фільмі «Вперед» компанії Pixar, що належить корпорації Disney, з’явиться перший відкритий ЛГБТ-персонаж. Найбільша організація з прав геїв домагається, щоб до 2025 року 20% всіх телевізійних персонажів були представники ЛГБТ, повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на bog.news.

Персонажем-квір (так називають представників сексуальних і гендерних меншин) стала офіцер Спектр, одноока троль-поліцейська. Вона з’являється лише в одній сцені мультфільму і з розмови з головними героями стає зрозуміло, що вона має одностатеві стосунки. Озвучила її актриса і відкрита лесбіянка Ліна Уейт.

«Це сучасний фентезі світ, і ми хочемо представляти сучасний світ», – сказав режисер Ден Сканлон.

Продюсер мультфільму Корі Рей в інтерв’ю Electronic Urban Report сказала, що на цьому вони не зупиняться. «Я хочу зробити зовсім новий фільм про офіцера Спектра, у нас вже є матеріал», – сказала Рей.

Спектр офіційно стане першим анімаційним персонажем з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Раніше глядачі вже підозрювали деяких героїв фільмів Disney в одностатевих стосунках, але це були лише припущення.

Біблія говорить, що шлюб – це союз між чоловіком і жінкою. Одностатеві шлюби Біблія називає гріхом.

“Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. Через це Бог їх видав на пожадливість ганебну, бо їхні жінки замінили природне єднання на протиприродне. Так само й чоловіки, позоставивши природне єднання з жіночою статтю, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, і чоловіки з чоловіками сором чинили. І вони прийняли в собі відплату, відповідну їхньому блудові.  А що вони не вважали за потрібне мати Бога в пізнанні, видав їх Бог на розум перевернений, щоб чинили непристойне” (Рим. 1:25-28).

Джерело: bog.news

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

На півдні Ізраїлю натрапили на 3000 літній ханаанський храм

Наступна стаття

Парламент за збільшення штрафів за продаж алкоголю неповнолітнім

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *