Новини суспільства

Створюють дезінформацію та бажають смерті: росіяни розпочали інформаційну кампанію проти капелана Ігоря Плохого

Росіяни розпочали інформаційну кампанію проти українського капелана Ігоря Плохого та його служіння для ЗСУ. Окупанти створюють про нього дезінформацію та бажають йому смерті.

Джерело: Facebook Ігоря Плохого

«Розпочалася інформаційна кампанія рашистів проти моєї скромної персони й проти мого капеланського служіння для ЗСУ», – написав капелан на своїй сторінці у Facebook.

Він продовжив, що окупанти назвали його «радикальним націоналістом».

Також, пише Ігор, на різні месенджери (Viber, Telegram та WhatsApp) приходять повідомлення про те, що його персональні дані зламані, надходять дзвінки та повідомлення з російських номерів та номерів європейських країн з погрозами, побажаннями смерті.

Крім цього створюються дезінформаційні повідомлення, щоб бійці ЗСУ не сповідалися та не спілкувалися з ним, бо він буцімто всю інформацію передає СБУ.

Читайте також:

«Але через те, що рашисти почали намагатися мені дошкуляти, мабуть, я теж зробив внесок в розвал їх недоімперії та нашу Велику Перемогу, що звершиться невдовзі», – впевнений капелан.

Створюють дезінформацію та бажають смерті: росіяни розпочали інформаційну кампанію проти капелана Ігоря Плохого

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button