Християнські новини

Мністр Оборони України: Голос Церкви сьогодні важливий як ніколи!

Збройні Сили України з великою шаною і повагою ставляться до священнослужителів церков і релігійних організацій, які виконують важливу духовну місію в суспільстві.  Голос Церкви сьогодні  важливий як ніколи!

Про це говорить у зверненні в.о. Міністр оборони України Ігор Тенюх, яке 10 березня 2014 року направлено головам найбільших українських Церков, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Більше про Міністр оборони України:

“Висловлюю слова поваги за ті зусилля, які проявляє Церква з метою підтримки Збройних Сил України та всього українського народу. Особливого значення це набуває в теперішній період надзвичайного загострення відносин між сусідськими народами, у період збройної агресії, яка здатна зламати хиткий мир в регіоні і провести поділ у душах людей, що потім може лікуватися десятиліттями”, – зазначає глава вітчизняного оборонного відомства.
Міністр оборони України, наголошує на тому, що внутрішній мир і злагода є передумовою мирного життя і сильного суспільства. Це стосується насамперед релігійної сфери.

www.irs.in.ua

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button