СвітХристиянські новини

Трамп виділив 375 мільйонів доларів на захист молитовних будинків

Президент Америки Дональд Трамп підписав законопроєкт, що передбачає сотні мільйонів доларів для «захисту некомерційних об’єктів від терористичних атак». Йдеться про захист молитовних будинків.

У виступі перед мерами минулого тижня в Білому домі Трамп зазначив, що суспільство «зіткнулося з нападами на синагоги, мечеті й церкви. Це просто жахливо. Ми повинні працювати разом, щоб відкинути жахливе зло антисемітизму й антирелігійний фанатизм».

«Я підпишу закон, який виділяє 375 мільйонів доларів на федеральні гранти, щоб допомогти молитовним будинкам та іншим релігійним і некомерційним організаціям захиститися від насильства», – сказав Трамп під оплески, додавши: «Це безумство. Те, що відбувається, це безумство».

«Ми прагнемо побудувати країну, де кожна громада знаходиться в безпеці, кожна сім’я – в безпеці, і кожна дитина може рости в гідності і мирі», – додав він.
Як пише Christian Post, законопроєкт дозволяє молитовним будинкам подавати заявки на гранти в розмірі 100 000 доларів США, які будуть використовуватися для таких речей, як: огорожа, камери, міцніші двері та наймання фахівців з безпеки. Законопроєкт був прийнятий Палатою представників США і пройшов Сенат з одноголосною згодою.
Цей крок слідує за зростаючим антисемітським насильством і нападами в Нью-Йорку і Нью-Джерсі й, зокрема, стріляниною в синагогах в Каліфорнії й в Пенсільванії.
Для християнських церков питання про вжиття додаткових заходів щодо посилення заходів безпеки вийшов на перший план після різанини в Першій баптистській церкві в Сазерленд-Спрінгс, штат Техас, де в листопаді 2017 року були не застрелені 26 осіб.

Софія Заморіна 

Джерело: БОГ.NEWS

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Ну звичайно: чинний президент США добре пам’ятає і знає, передусім, завдяки саме КОМУ і ЧОМУ він зміг на виборах 2016 р. зміг буквально “вирвати” цю свою – таку непросту й нелегку перемогу…
    Ну і от: в листопаді ц. р. в США відбудуться чергові президентські вибори. І до чого, відповідно, йому слід належним чином підготуватися… :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button