УкраїнаХристиянські новини

У Львові відбулася міжконфесійна зустріч з нагоди 30-річчя Українського Біблійного Товариства

У  Львові відбулася міжконфесійна зустріч з нагоди 30-річчя Українського Біблійного Товариства. Під час неї відбулася презентація Рукописної Біблії, яка встановила три національні рекорди.

Джерело: УБТ

У зустрічі взяли участь представники місцевої влади, духовенства, а також гості з різних міст України. Захід, що проходив у Будинку вчених, провів директор Західного відділу Українського Біблійного Товариства Віталій Войтович. Музичний супровід здійснював ансамбль «Калофонія».

Як зазначив президент Біблійного Товариства, доктор Григорій Комендант, ще 50 років тому ніхто не міг подумати, що буде можливість проводити подібні заходи офіційно.

«Ми пам’ятаємо важкі часи, коли церкви були закриті. Адже Біблійне Товариство – старше від Незалежної України», – зазначив Григорій Комендант. Генеральний секретар Біблійного Товариства Олександр Бабійчук відмітив, що засновники організації − це «люди, які змогли пройти усі перешкоди атеїстичного часу, поширюючи Слово Боже. Саме на ньому будуються фундаментальні цінності культури».

Читайте також:

До складу Біблійного Товариства входить 21 конфесія. Основною метою є розповсюдження Біблії, аби кожен українець мав у своєму домі Святе Письмо. На даний час, завдяки сприянню організації, поширено понад 13 млн примірників. За її ініціативи також створено рукописну Біблію. У переписуванні взяли участь понад 30 000 людей. Серед них – голови церков різних конфесій, чотири президенти України, п’ять прем’єр-міністрів, три голови ВРУ, понад 200 нардепів і три герої України. Унікальне видання зберігатиметься у міні-музеї, що діє на базі Біблійного Товариства у Києві.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button