РелігіяХристиянські новини

26 листопада в м. Острог відбудеться онлайн-конференція «Біблія в сучасному глобальному світі»

В м. Острог 26 листопада 2020 року відбудеться Міжнародна наукова онлайн-конференція «Біблія в сучасному глобальному світі». Захід присвячено до Міжнародного Року Біблії та ініційовано МОН України спільно з кафедрою «Культурології та філософії» Національного університету «Острозька Академія».
Повідомляє сторінка у Facebook «Християни для України».
Як зазначено на сайті організаторів, мета конференції – розкрити роль і місце Біблії в сучасному глобалізованому світі, науці, освіті.

«У нас стільки приводів вшановувати Біблію! Завдяки проповіді Божого Слова наша країна стала християнською. Багатьом людям Писання відкрило шлях до Бога і прийняття Христа, як Спасителя. Воно дало розуміння особистого покликання, принципів правди та свободи. Стало основою для впровадження християнської етики в українські школи, дитячі садки та університети», – вважає координатор конференції, активний учасник Всеукраїнського марафону «За християнську етику», католицький священник Олександр Кушта.

На конференції будуть представлені такі теми: «Біблійна апологетика: нові сучасні наукові аргументи»; «Біблійна есхатологія і сучасний світ»; «Біблія і держава»; «Біблія і політика»; «Біблійні цінності в освіті та духовно-моральному вихованні сучасної молоді» тощо.

Взяти участь у заходу можуть богослови, релігійні діячі, науковці, науково-педагогічні, педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, представники ЗВО, гімназій, ліцеїв, коледжів, загальноосвітніх закладів України та закордону.
Конференція розпочинається о 10.00 год. Час роботи конференції: 14.00 − 17. 00.
Більше інформації та можливість зареєструватися – тут: https://bit.ly/3mP7ftB
До Інтернет-платформи можна приєднатися за посиланням:
https://meet.google.com/rnn-aqau-mbd
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button