СвітХристиянські новини

У Китаї церкву повністю підпорядкувують комуністичній партії

30 грудня державні засоби масової інформації Китаю Сіньхуа повідомляють, що з 1 лютого 2020 року набудуть чинності нові адміністративні заходи для всіх релігійних груп, що існують в Китаї.
Через два роки після введення переглянутого Положення про релігійні питання у 2018 році було затверджені нові “Адміністративні заходи для релігійних груп”, метою яких є подальше регулювання релігійної діяльності.
Текст заходів складається з шести розділів та 41 статті, що стосуються організації, функцій, служб, нагляду, проектів та управління економікою громад та груп як на національному, так і на місцевому рівні.
AsiaNews повідомляє, що кожен аспект життя релігійних громад – від формування, зборів до річних та щоденних проектів – підлягає затвердженню урядовим департаментом з питань релігій.
Окрім широкого контролю за всією діяльністю церков, нові заходи вимагають, щоб релігійний персонал підтримував, сприяв та здійснював повне підпорядкування Комуністичній партії Китаю серед усіх членів своїх церков.
У статті 5 сказано, що “релігійні організації повинні дотримуватися керівництва Комуністичної партії Китаю, дотримуватися конституції, законів, правил, постанов та політики, дотримуватися принципу незалежності та самоврядування, дотримуватися директив про релігії в Китаї”, реалізації цінностей соціалізму … ”.
Крім того, як зазначено у статті 17, «Релігійні організації повинні поширювати принципи та політику Комуністичної партії Китаю, а також національні закони, положення, правила для релігійних працівників та релігійних громадян, навчаючи релігійних працівників та релігійних громадян підтримувати керівництво Комуністичної партії Китаю, підтримуючи соціалістичну систему, дотримуючись і слідуючи шляху соціалізму з китайськими особливостями… ”.
Хоча для Пекіна не є новим, щоб вимагати від релігійних груп підкорятися КПК та сприяти просуванню ідеології соціалізму завдяки їхньому керівництву та діяльності, причому останні вжиті заходи уряд використовуватиме як юридичний інструмент для подальшого звуження простору для релігійних організацій.

Bitter Winter зауважує, що, як у випадку з переглянутими правилами, багато що залежатиме від того, як будуть застосовуватися нові положення, починаючи з двох місяців. Але очевидно, що протидія релігії продовжується, і законодавча база йде від поганого до гіршого.

Джерело: International Christian Concern

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Сповіщення: Китай намагається викорінити християнство

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button