Християнські новини

У Києві відбулася зустріч на якій думали про те, як змінити Україну

Сьогодні в Києві відбулася зустріч політиків, активних християнських лідерів з Ральфом Дроллінгером. Ральф ділився досвідом і розповів про те як змінити Україну на краще.
Участь у семінарі взяли понад 50 делегатів з областей: держслужбовці, депутати різних рівнів, організатори обласних молитовних сніданків.

У рамках семінару Р. Дроллінгер презентував курси з вивчення Біблії, розроблені Capitol Ministries. Учасники обговорювали основні принципи й стратегію проведення груп із вивчення Біблії, молитовних сніданків у державних органах влади тощо.

У 1997 році Р. Дроллінгер заснував у США  – організацію, мета якої, нести Слово Боже лідерам різних народів на всіх рівнях: від місцевих органів влади до самих високих державних постів. Capitol Ministries веде потужну духовну роботу у понад 40 державних органах США.
Зокрема, Р. Дроллінгер координує групу по вивченню Біблії в Білому домі, яка проводить щотижневі зустрічі, та яку відвідують найвищі посадові особи Адміністрації Президента США, а також генеральний прокурор, керівництво ЦРУ, Пентагону та частина Міністрів Уряду. Окрім цього, Дроллінгер також координує групи з вивчення Біблії в Сенаті та Конгресі США.

Наразі це є актуальним для України, оскільки все більше українських міст регулярно проводять різні духовні заходи: групи вивчення Біблії, обласні й місцеві молитовні сніданки тощо.
Окрім цього, уже десять років відбуваються Національні молитовні сніданки України, які збирають сотні делегатів з різних куточків країни та з-за кордону: дипломатів, представників Уряду, народних депутатів, священнослужителів, освітян, бізнесменів, громадських діячів тощо. Подібні заходи слугують платформою для єдності різних політичних сил у спільній молитві за свою країну.
Всеукраїнський Собор закликає усі регіони України проводити у своїх місцевих органах влади групи з вивчення Біблії, аби на основі Божого Слова знаходити практичні поради для успішної управлінської діяльності.

У Києві відбулася зустріч на якій думали про те, як змінити Україну

Більше про те як змінити Україну:

Вірю, що і наше суспільство буде розвиватися та рости саме на біблійних цінностях! Радісно, що серед українських політиків є ті, хто популяризує християнські цінності, і вже відбувається вивчення Біблії в стінах ВРУ та областях нашої держави.
[sc name=”futerblock” ]  

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button