Home»Новини»У Києві відбулася зустріч на якій думали про те, як змінити Україну

У Києві відбулася зустріч на якій думали про те, як змінити Україну

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Сьогодні в Києві відбулася зустріч політиків, активних християнських лідерів з Ральфом Дроллінгером. Ральф ділився досвідом і розповів про те як змінити Україну на краще.

Участь у семінарі взяли понад 50 делегатів з областей: держслужбовці, депутати різних рівнів, організатори обласних молитовних сніданків.

У рамках семінару Р. Дроллінгер презентував курси з вивчення Біблії, розроблені Capitol Ministries. Учасники обговорювали основні принципи й стратегію проведення груп із вивчення Біблії, молитовних сніданків у державних органах влади тощо.

У 1997 році Р. Дроллінгер заснував у США  – організацію, мета якої, нести Слово Боже лідерам різних народів на всіх рівнях: від місцевих органів влади до самих високих державних постів. Capitol Ministries веде потужну духовну роботу у понад 40 державних органах США.

Зокрема, Р. Дроллінгер координує групу по вивченню Біблії в Білому домі, яка проводить щотижневі зустрічі, та яку відвідують найвищі посадові особи Адміністрації Президента США, а також генеральний прокурор, керівництво ЦРУ, Пентагону та частина Міністрів Уряду. Окрім цього, Дроллінгер також координує групи з вивчення Біблії в Сенаті та Конгресі США.

Наразі це є актуальним для України, оскільки все більше українських міст регулярно проводять різні духовні заходи: групи вивчення Біблії, обласні й місцеві молитовні сніданки тощо.
Окрім цього, уже десять років відбуваються Національні молитовні сніданки України, які збирають сотні делегатів з різних куточків країни та з-за кордону: дипломатів, представників Уряду, народних депутатів, священнослужителів, освітян, бізнесменів, громадських діячів тощо. Подібні заходи слугують платформою для єдності різних політичних сил у спільній молитві за свою країну.
Всеукраїнський Собор закликає усі регіони України проводити у своїх місцевих органах влади групи з вивчення Біблії, аби на основі Божого Слова знаходити практичні поради для успішної управлінської діяльності.

Більше про те як змінити Україну:

Вірю, що і наше суспільство буде розвиватися та рости саме на біблійних цінностях! Радісно, що серед українських політиків є ті, хто популяризує християнські цінності, і вже відбувається вивчення Біблії в стінах ВРУ та областях нашої держави.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

 

 

Попередня Стаття

Як релігія впливає на здоров'я - результати дослідження

Наступна Стаття

Серед українських баптистів набирає популярності ініціатива - послужи пастору

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *