Новини суспільстваХристиянські новини

У Києві відбувся Перший Чоловічий молитовний сніданок

В Києві 11 вересня відбувся Перший Чоловічий молитовний сніданок. На молитву зібралися активні чоловіки, які об’єдналися разом, щоб молитися до Бога за сім’ї та чоловіків України. 

Джерело: Сторінка Адріана Буковинського у фейсбук

Організатор заходу: керівник відділу з питань сім’ї та дітей Всеукраїнського собору та голова благодійного фонду «Сім’я» Адріан Буковинський.

Чоловічий молитовний сніданок відвідали 26 чоловіків з різних міст України, та майже з усіх конфесій та деномінацій, які представленні в Україні.

Сніданок розпочали з молитви «Отче наш» і прочитали Євангеліє від Івана, де у 21 розділі розповідається про історію, коли Ісус запросив своїх учнів до сніданку. «Ісус каже до учнів: Ідіть, снідайте! А з учнів ніхто не наважився спитати Його: Хто Ти такий? Бо знали вони, що Господь то… Тож підходить Ісус, бере хліб і дає їм, так само ж і рибу». Отож, під час споживання їжі (основною стравою були риба та хліб) кожен присутній мав нагоду поділитися тим, що спонукало його взяти участь у цьому заході.

Після інформації про історію молитовних сніданків в світі та в Україні була можливість познайомитися з щойно видрукуваною книгою «Лист до тата». 154 листи українських дітей написаних до батька в різних містах нашої країни не залишають нікого байдужим. Вони розкривають величезну проблему батьківства, яка часто замовчується або ігнорується. Ці дитячі листи потребують відповідей дорослих громадян України. Між учасниками була розмова про те, як ми реагуємо і будемо реагувати на ці виклики.

Молитовні сніданки неможливі без молитви, і вона звучала. Окрім молитов з питань, які підіймалися, була молитва і за США, де рівно 20 років тому сталася страшна трагедія атаки терористами трьох споруд у Нью-Йорку та Вашингтоні, в результаті якої загинули 2997 осіб. Молилися також за Україну і за подальший розвиток Молитовних сніданків.

«На таких зустрічах збираються люди, які прагнуть жити й діяти, як личить християнину. Для цього ми спілкуємося, обговорюємо життєво важливі події, молимося і діємо. Цей формат відкритий для кожного, хто бажає проявляти активність у християнському житті», – зазначає Адріан Буковинський.

Чоловічі Молитовні сніданки будуть відбуватися і надалі. Троє з присутніх зголосилися вже впродовж наступного місяця провести подібні заходи для чоловіків у себе в містах. Будемо допомагати у підготовці та проведенні. Є чітке розуміння того, що на таких форматах буде виявлятися великий потенціал віруючих людей, які готові молитися і діяти на славу Божу.

Читайте також:

Анонсовано проведення наступних молитовних сніданків, які відбудуться в Одесі, Києві, Івано-Франківську.

м. Одеса. 2 жовтня: https://forms.gle/CGVhGKwPpUC2ipG17
м. Київ. 16 жовтня: https://forms.gle/HHUMqCon7w1FX4ZK6
м. Івано-Франківськ. 29 жовтня: https://forms.gle/jdFUQiBSQxQCb5a79
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button