Новини суспільстваХристиянські новини

Християни об’єднаються для спільної молитви та посту перед місцевими виборами

Валерій Антонюк, голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів, закликає усі євангельські церкви України об’єднатися для спільної молитви та посту за місцеві вибори, які пройдуть 25 жовтня.
Рада Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ) закликає провести 22-24 жовтня спільну молитву і пост за місцеві вибори. Повідомляє пресслужба Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів та Всеукраїнський Собор.
У п’ятницю, 23 жовтня, усі євангельські церкви України об’єднуються для спільної молитви та посту про місцеві вибори, повідомив Валерій Антонюк.

Будемо молитися:

  • щоб правильно і відповідально перед Богом зробити вибір щодо кандидатів до місцевих рад;
  • щоб Бог визначив і настановив ту владу, яка буде відповідати Його намірам;
  • про подальші рішення і дії влади, яка буде забезпечувати свободу совісті та віросповідання для нашого українського народу; яка буде сповідувати християнські цінності та проголошувати важливі біблійні принципи;
  • щоб наша країна отримувала необхідне зцілення та розвивалася не тільки економічно, а й була країною, яка проголошує духовні важливі принципи у суспільстві та живе за цими принципами.

Рада Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ) закликає усі церкви та вірян об’єднатися 22-24 жовтня 2020 року в спільній молитві та пості за місцеві вибори.

«Вперше в історії України участь у виборах братиме безпрецедентна кількість християн, які балотуються до місцевих рад від різних політичних сил. Загалом по Україні нині до органів місцевого самоврядування балотуються близько 1 тисячі кандидатів – вірних різних євангельських церков», – повідомляє Рада церков.

Будемо молитися за:
– перемогу на виборах євангельських вірян та інших кандидатів, що сповідують християнські цінності;
– активну участь громадян України у виборах;
– за чесність і прозорість під час підрахунку голосів;
– щоб Господь зберіг Україну від приходу до влади внаслідок виборів людей лукавих і нечестивих;
– Божу охорону від коронавірусу, за одужання тих, хто хворіє, та про захист і мудрість для всіх медиків.

«Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей, за царів та за всіх, хто при владі, щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості» (1 Тим. 2:1–4).

Християни об’єднаються для спільної молитви та посту перед місцевими виборами
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button