Новини суспільстваХристиянські новини

Євангельські церкви запланували головні події року

Другого березня у приміщенні канцелярії ВСЦ ЄХБ в Ірпені відбулося засідання Ради євангельських протестантських церков України (РЄПЦУ).
Зустріч представників церков проходила під головуванням Валерія Антонюка, голови Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів.

Учасники обговорили стан державно-конфесійних відносин та низку поточних питань, які виникають у діяльності церков. Серед них прийняття гендерних законопроектів, блокування гуманітарних вантажів, загроза проведення масових заходів через коронавірус тощо.
Також увагу приділили головним цьогорічним заходам Ради євангельських протестантських церков України та Української міжцерковної ради  –  Хода за сім’ю, яка пройде 6 червня та Свято подяки, яке відбудеться 12-13 вересня.
Друга половина засідання РЄПЦУ проходила спільно з учасниками Української міжцерковної ради. Керівники євангельських церков обговорили організаційні питання Національного дня молитви.
Було зазначено, що розпочалася активна фаза підготовки до найбільшої події у християнському просторі України – Національного дня молитви за Україну.
Члени духовної ради – представники різних євангельських деномінацій України затверджували програму заходу, концепцію промокампанії. П’ятий, ювілейний Національний день молитви за Україну відбудеться 6 червня о 16:00 у Палаці Спорту м. Києва.

Джерело: Пресслужба ВСЦ ЄХБ

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!