Україна

Звільнення через виступ проти демонстрації ЛГБТ-символіки в КНУКіМ

Викладача тележурналістики Київського національного університету культури і мистецтв Сергія Петренка можуть звільнити за виступ проти демонстрації ЛГБТ-символіки під час навчального процесу.

Джерело: rodyna

«Жертвою гомофобії» Сергія Петренка став студент Кирило Котов – ЛГБТ-активіст. Позиціонуючи себе як чоловік, він одягається як жінка і саме у такому образі брав участь у заняттях з Сергієм Петренком, викликаючи закономірну антипатію.

Під час онлайн-іспиту Котов перебував на фоні прапора ЛГБТ. Петренко поставив умову зняти прапор ЛГБТ, а коли студент відмовився, викладач припинив іспит.

Котов записав відео про те, як його «переслідують». Проте його поведінку засудили багато студентів, які вказували на те, що він просто хотів обернути принциповість викладача на свою користь, компенсуючи власну неуспішність.

«Тут все настільки перекручено і надумано… Цікаво, чому б не розповісти, як ти завжди зриваєш пари, з якою неповагою ставишся до викладачів, як сам провокуєш конфліктну ситуацію. Не кажучи вже про те, що ти майже не відвідуєш пари та перездаєш всі іспити. Сергій Іванович – один із найкращих викладачів, який дійсно дає достойні знання, він професіонал своєї справи, з цим погодяться майже всі його студенти. З іншими викладачами таких конфліктів, звісно, не буває, бо ти не відвідуєш пари», – йдеться в одному з тематичних коментарів у соцмережах.

Читайте також: 

У Польщі переслідують професорку за гомофобію та нетерпимість

Пізніше Telegram-канал «Катарсис» опублікував листа до своєї редакції, де дописувач повідомив, що викладача Сергія Петренка хочуть звільнити, оскільки адміністрація університету боїться розголосу. Офіційних коментарів від керівництва університету поки не надходило.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button