Сім'яХристиянські новини

У Харкові пройшла фотоакція «Сімейні цінності»

Підбито підсумки міської фотоакції «Сімейні цінності», яка проходила в Харкові у серпні-вересні. Про це пише city.kharkov.ua.

Як повідомили у Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту, два фотографи та інтерв’юер пропонували випадковим сім’ям, які відпочивали в скверах і парках, поділитися своїми думками про кохання, сімейне життя, дітей, про свої сімейні цінності та одночасно зробити безкоштовну фотосесію для всієї родини. Протягом акції було проведено 600 міні фотосесій. На пам’ять сім’ї отримували фотографії та сувеніри.

Після завершення фотографування учасники фотосесій взяли участь у розіграші призу – гриля-барбекю. Переможцем стала сім’я Убийвовк – Володимир, Евеліна та їхній син Даниїл. Приз вручив заступник міського голови з питань сім’ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко.

«Найголовнішим результатом фотоакції стало те, що чоловіки та дружини ще раз відчули свою близькість і закоханість, згадали знакові для сім’ї події і дати, обійнялися, подарували радість своїм близьким, подумали про цінності своєї сім’ї, про майбутнє своїх дітей», – зазначив віцемер.

Невеликий відеоролик про те, як проходила акція, можна подивитися тут.

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!