УкраїнаХристиянські новини

Всеукраїнський Собор закликає 23 жовтня церкви та вірян помолитися за вибори

До місцевих виборів, які пройдуть 25 жовтня, залишилося менш як десять днів. Всеукраїнський Собор закликає всі церкви та вірян об’єднатися 22-24 жовтня 2020 року в спільній молитві й пості за місцеві вибори, що пройдуть 25 жовтня. Повідомляє сайт Собору
Цьогоріч вперше в історії України до місцевих рад від різних політичних сил балотується безпрецедентна кількість християн. Загалом по Україні до органів місцевого самоврядування балотується близько 1 тисячі кандидатів — вірян різних євангельських церков.

Всеукраїнський Собор закликає всі церкви та вірян об’єднатися 22-24 жовтня 2020 року в спільній молитві й пості за місцеві вибори, що пройдуть 25 жовтня. Адже, сам Господь закликає людей молитися за свій край: “І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його, та Я не знайшов!” (Єзекіїль 22:30).

“Ми віримо, що єднання народу у молитві і пості є важливим і ефективним засобом утвердження на землі Божої волі та християнських ідеалів” – пишуть на сайті Собору

Пропонується молитися:

  • – за перемогу на виборах євангельських вірян та інших кандидатів, що сповідують християнські цінності;
  • – за активну участь громадян України у виборах; за чесність і прозорість під час підрахунку голосів;
  • – щоб Господь зберіг Україну від приходу до влади людей лукавих і нечестивих;
  • – за Божу охорону від коронавірусу, за одужання тих, хто хворіє, та про захист і мудрість для всіх медиків.
[sc name=”futerblock” ]  
 
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button