СвітХристиянські новини

У 2025 можуть зникнути 85 млн робочих місць, проте з’явитися 97 млн нових – експерти

В доповіді «The Future of Jobs» зазначено, що у 2025 році автоматизація праці й технології приведуть до зникнення 85 млн робочих місць, проте й створять 97 млн ​​нових. Повідомляє Економічна правда з посиланням на доповідь.
«The Future of Jobs» є доповіддю від Всесвітнього економічного форуму. В ній зазначено, що у 2025 році найбільшим попитом будуть фахівці з аналізу даних, зі штучного інтелекту і машинного навчання, з цифрового маркетингу і стратегії, по автоматизації.
До того ж впаде попит на фахівців з введення даних, секретарів, бухгалтерів, заводських робітників, адміністраторів, механіків.
В доповіді стверджується, що до 2025 року трансформація, яку проводять компанії, змінить набір навичок, необхідних працівникам.
Найбільшим попитом в майбутньому серед навичків-працівників будуть критичне мислення, вміння аналізувати та знаходити комплексне розв’язання проблем, вміння розв’язувати проблеми, навички самоорганізації, здатність до активного навчання та стресостійкість і гнучкість.
Також експерти попереджають, що у найближчі п’ять років 40% працівників доведеться пройти перекваліфікацію, а понад 70% співробітників – придбати нові навички або поліпшити наявні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!