Релігія

Комітет українських п’ятдесятників засудив діяльність голови РОСХВЕП Сергія Ряховського – звернення Комітету УЦХВЄ

У своїй заяві Комітет Української Церкви Християн Віри Євангельської (п’ятдесятники) засудив діяльність голови Російського Об’єднаного Союзу Християн Віри Євангельської П’ятдесятників Сергія Васильовича Ряховського.

Джерело: invictory.org з посиланням на Facebook УЦХВЄ

Українські п’ятдесятники наголосили, що єпископ російського союзу п’ятдесятників «неодноразово публічно втручався у внутрішні справи України, зокрема у діяльність протестантських церков; безпідставно критикував побудову міжконфесійного діалогу та мирне співіснування конфесій в Україні; публічно спотворював факти визвольної боротьби нашого народу у різні історичні періоди».

За їхніми словами «діяльність Ряховського Сергія серед іншого спрямована на поширення недовіри до свідчень українських християн; замовчування проблем усередині своєї країни; перетворення частини російських християн на адептів людиноненависницької ідеології з небіблейськими цінностями».

На думку Комітету УЦХВЄ, голова РОСХВЕП «разом із колегами схвалює повномасштабний напад Російської Федерації на Україну під кричущим безбожним приводом денацифікації, цинічно називаючи це “любов’ю до ближнього”».

Автори звернення переконані, що Сергій Ряховський на противагу біблійному вченню «ганьбить Церкву Христову і викликає крайнє збентеження у всіх розсудливих людей. Його недавні спроби видати вбивства синів та дочок нашого народу за “певні політичні тенденції” свідчать про чіткий курс на ідеологічне обслуговування кремлівського диктатора».

Комітет засуджує таку діяльність єпископа та просить «не асоціювати його з християнами віри євангельської та утримуватися від спілкування з ним, крім заклику до покаяння».

Водночас вони продовжують молитися за Божий захист за християн в Росії, яких утискають та переслідують за релігійною ознакою на окупованих територіях України.

Доповнення

Раніше Сергій Ряховський опублікував на своєму YouTube особисте звернення після широкого резонансу, викликаного його висловлюваннями на круглому столі «Світові традиційні релігії проти ідеології нацизму та фашизму у ХХІ столітті» у Держдумі Російської Федерації.

Після виступу Сергія Рахівського на круглому столі з відкритою заявою виступив засновник служіння «Будинок на скелі» пастор Денис Подорожний та єпископ Асоціації Сибірських Церков християн віри євангельської п’ятдесятників Віталій Коган (Максим’юк), який зараз перебуває в Україні та займається евакуацією людей. Вони засудили позицію голови РОСХВЕП.

Нагадаємо, що Союз Християнських церков України «Слово життя» на своєму сайті опублікував звернення щодо війни в Україні. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button