Сім'яХристиянські новини

Туреччина вийшла зі Стамбульської конвенції

Туреччина вийшла з договору «Про запобігання і протидію насильству стосовно жінок і домашньому насильству й боротьбу з цими явищами» – Стамбульської конвенції.

Джерело: Радіо Свобода

Президент Ердоган, видавши указ про припинення участі Туреччини в Стамбульській конвенції, наполягає, що це не погіршить захист жінок. У нього є план дій для боротьби з насильством проти жінок.

На думку керівної партії в Туреччині конвенція заохочує розлучення і руйнує сім’ї, а це суперечить цінностям країни.

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International висловила своє обурення і назвала цей крок ганьбою.

В Україні до цього часу ще не ратифіковано Стамбульску конвенцію завдяки системному опору Всеукраїнської Ради Церков, релігійні діячі постійно декларують негативне ставлення до ратифікації цього документу.

Читайте також:

Церковні діячі вважають, що ця конвенція містить не властиві нашому законодавству терміни, які надалі можуть спровокувати узаконення одностатевих шлюбів. Зокрема йдеться про поняття «гендер», яке може спотворити державну політику, погіршивши становище сім’ї.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button