Новини суспільства

Третій молитовний сніданок відбувся у Запоріжжі 16-го грудня

Третій молитовний сніданок відбувся у Запоріжжі 16 грудня у стінах театру імені Магара. У заході взяли участь керівники області, депутати, бізнесмени, медики, науковці та громадські діячі.

Джерело: iz.com

В місті Запоріжжя молитовний сніданок відбувся вже третій раз. Місцева влада неабияк налаштована на впровадження традиції розпочинати свій день саме з молитовного сніданку. Це засвідчили перші особи регіону. Вони подякували організаторам, та вже готові до наступного молитовного сніданку.

Також були присутні представники Дніпропетровської Обласної Ради − Депутатська група «За духовність, моральність та християнський шлях розвитку регіону», яка складалась з шести депутатів обласної ради та представників громадськості.

Представники різних релігійних конфесій молилися за мир і припинення пандемії нашій країні. Серед них − митрополит Запорізький та Мелітопольський УПЦ МП Лука, єпископ Запорізький та Мелітопольський УПЦ КП Фотій та інші.

Традиційно під час молитовного сніданку відбувся благодійний збір коштів. Гроші збирали для придбання кисневих концентраторів для підопічних обласного геріатричного пансіонату. Про це повідомляє пресслужба Запорізької ОДА.

Нагадаємо, під час першого молитовного сніданку зібрали гроші на купівлю апарату для дітей, які хворіють на туберкульоз. Під час другого – на комп’ютери для дітей-сиріт.

Читайте також: 

Відбувся другий молитовний сніданок у Житомирській обласній раді

Традиції молитовних сніданків майже 70 років. Вона зародилася у США як зібрання представників і представниць різних політичних поглядів − на зустрічах вони не сперечалися, а молилися разом. Зустрічі стали регулярними й тривають досі, проте раз на рік група організовує великий Молитовний сніданок. Власне, він є основним заходом у комплексі інших, менш помітних і відомих, але важливих нетворкінгових подій.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button