Християнські новини

В Україні розробляють стратегію про захист дітей в інтернеті

Відповідно до статистики, 92% українських дітей віком до 12 років користуються інтернетом постійно, 22% дітей у світі до 10 років переглядали порнографічні матеріали в інтернеті. Це свідчить про те, що діти потребують захисту уже не лише у реальному житті, але і в інтернеті.
Днями розпочалася робота між Internet Telecom Unit та «Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України» щодо розробки національної стратегії захисту дітей в мережі інтернет.
Стратегія стосуватиметься базових навичок безпечної поведінки, кібербулінгу, сексуального насильства над дітьми.

Більше  про небезпеку інтернету для дітей:

Інструменти впливу розробляються із провідними експертами Британії (як найбезпечнішої у світі країни для дітей в інтернеті) та у співпраці із представниками державного, громадського, наукового та приватного секторів України.
На результати очікують вже на початку 2020 року.

Джерело: Офіс Уповноважений Президента України з прав дитини

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button